SÜREÇ İYİLEŞTİRME İÇİN MOBİL UYGULAMALAR

Mobil Uygulama

İş hayatında mobil cihazların kullanımının hızla arttığı çok açık olarak görülmektedir. Ne yazık ki firmalar bu teknolojileri etkin kullanmak için yeterli çaba harcamamaktadırlar. Akıllı telefonlardan iş emailine ulaşılması yeterli görülmektedir. Eğer elinizdeki bu teknolojiyi daha etkin kullanmak istiyorsanız şirket içi mobil uygulamalarla beklentinizin üzerinde sonuçlar alabilir ve şirketinize değer katabilirsiniz.

Sektörünüze, şirketinize ve faaliyetlerinize bağlı olarak, kolay kullanılabilir etkili mobil uygulamalar geliştirerek büyük faydalar sağlayabilirsiniz.

Basit bir örnek vermek gerekirse eğer çalışanlarınızın şirkete giriş çıkışlarını kartla kontrol ediyorsanız, bunun yerine basit bir mobil uygulama ile bu konuda daha etkin bir çözüm geliştirebilirsiniz.

Mobil uygulamalarla süreçleriniz için çok değerli bilgileri, kolaylıkla sistem içerisine alarak yönetebilirsiniz. Örnek olarak, eğer güvenlik personelinin belli saatlerde gezmesi gereken noktalar varsa bu noktalara gelindiğini kayıt altına alacak bir uygulama ile güvenlikle ilgili denetim ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Yukarıda verilen örnekler sektörlere ve süreçlere göre çoğaltılabilir. Süreç iyileştirmede teknolojiyi etkin kullanmak ihtiyaçlarınıza dayalı çözümler ile mümkün olabilmektedir.

Şirket içi mobil uygulamalarla etkili çözümler geliştirebilirsiniz. Siz hayal edin, hızlıYOL Teknoloji olarak biz geliştirelim.

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER