Mobilya

MOBİLYA

Mobilya sektörü, rekabetin yüksek olduğu bir sektör olarak ortaya çıkmaktadır. İrili ufaklı birçok firma farklı müşteri gruplarına en uygun mobilyayı satabilmek için ciddi bir rekabet içindedirler. Özellikle web tasarım ve mobil uygulamalar mobilya firmalarının rekabet avantajı elde edebilmeleri için oldukça önemli araçlardır.

Mobilya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda sorunlarınızı doğru analiz ederek size uygun yüksek getirili teknolojik çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Sizin için size özel çözümler.

Mobilya

Müşteri, mobilya firmasının web sitesine giriş yaptıktan sonra benzersiz bir deneyim yaşayarak satın alma noktasına gelmelidir.

Bu açıdan önemli olan noktaları şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Hızlı ve görselliği yüksek bir web tasarımı,

  • Kullanıcının istediği ürünlere kolaylıkla ulaşmasını sağlayacak bir web tasarımı,

  • Oluşturulacak mobil çözümlerle müşterinin tüm satın alma sürecinin kolaylaştırılması,

  • Müşteri hedef kitlesine uygun özgün fikirlerle online başlayan sürecin kesintisiz satış ofisine taşınmasını sağlayacak mobil uygulama ve yazılım geliştirmelerinin yapılması.

Bir mobilya firması rakiplerinden ayrışmak istiyorsa, teknoloji ile kendi güçlü yönlerini ortaya çıkararak, özgün fikirler geliştirilmesi çok önemlidir. Örneğin, kolay monte edilebilecek ürünler satan bir mobilya firması, mobilya montajı için hazırlayacağı bir mobil uygulama ile müşterilerinin montajı yaparken zorluk çekmemelerini sağlayabilir. Ya da mobilyanın üretim kalitesine güvenen bir firma, mobilyanın seri numarası okutulduğunda, müşterilerine, o mobilyanın üretim sürecinin gösterildiği bir video seyrettirebilir. Bu örneklerin sayısı daha da arttırılabilir, bu noktada önemli olan firmaya özgü fikirler geliştirilebilmesidir.

hızlıYOL olarak özgün fikirlere ve teknolojinin etkin kullanılmasına önem veririz. Bu amaçla web tasarım, mobil uygulama ve yazılım geliştirme konularında, sizin hayallerinizi en hızlı ve kullanışlı şekilde hayata geçiririz.

Eğer siz de farkınızı göstermek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER