BIOT | hızlıYOL


BOT

BIOT

hızlıYOL Teknoloji, farklı bir anlayışla şirketlere yeni bir çözüm geliştiriyor…


AKILLI MESAJLAŞMA

Akıllı mesajlaşma uygulaması ile şirketlerin iş süreçlerini daha etkin olarak yönetebilmelerini sağlayacak altyapıyı oluşturmayı hedefliyoruz.


BEACON (SENSÖR)

BIOT çözümlerine ek olarak Onyx Beacon ile partnerlik anlaşması kapsamında Beacon temini ve Beacon projeleri geliştirme konusunda hizmetler sunuyoruz.
IoT

Sadece insanların değil, makine ve çevremizde bulunan her şeyin internete bağlandığı yeni bir dünya oluşuyor. İşte IoT bu değişimin ana kavramlarından biri. Arabanız, buzdolabınız, odadaki fotoğrafınız, masanız artık sanal dünyanın bir parçası olmaya başlıyor.

B-IoT

BIOT ise hızlıYOL Teknoloji tarafından geliştirilen ve akıllı mesajlaşma ile nesnelerin internetini bir araya getiren yeni bir çözüm. Bu çözüm ile şirketler iş akışlarını sadece insan - bot - insan ilişkisine değil insan – bot – şeyler – insan ilişkisine dönüştürebilecekler.

Örnek olarak toplantı odanız, arabanız artık sizinle mesajlaşarak, iş akışlarınızı tetikleyebilir ya da attığınız bir mesaj bir BOT ’u harekete geçirerek toplantı odanızda projektörün çalışmasını sağlayabilir. Tamamen dijitalleşen bir iş ortamında iş akışlarınızı yönetmenin yeni yolu için hızlıYOL Teknoloji yanınızda.


BIOT için bizi arayın, bu değişime tanıklık etmeyin, yaşayın !

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER