KURUMSAL SEO

Kurumsal SEO

SEO (Search Engine Optimization), arama motoru optimizasyonudur. Daha basit bir ifade ile Google aramalarında daha üst sıralarda çıkmak için yapılan çalışmalardır.

SEO iki şekilde yapılabilir,

- Bir siteyi Google’a olduğundan daha kaliteli göstermek,

- Kaliteli bir siteyi Google’a tanıtmak.

Bu iki çalışma arasında ciddi bir fark vardır. Birinci durum tembel bir öğrencinin kopya çekmesi iken ikinci durum başarılı bir öğrencinin kendisini öğretmenine göstermesidir.

Biz şirket olarak sadece ikinci tip SEO ile ilgileniyoruz.

SEO ile web sitenize gelen trafiği arttırabilirsiniz. Bizim amacımız, sitenize gelenlerin sizin müşteriniz olması. Bu amaçla özgün SEO çalışmaları için bizi arayın.

SEO Süreklilik

SEO sürekli yapılması gereken bir çalışmadır. Bir kere SEO yaptım artık aramalarda ilk sayfadayım diyerek, çalışmayı bırakamazsınız. Çünkü SEO sadece bilgi ile yapılır, sıkça değişir ve eğer zamanınız varsa bedavadır. Bu yüzden rakipleriniz SEO yapmaya çalışırlar ve bu konuda ciddi bir rekabet vardır.

SEO çalışmalarında sonuçlar çok hızlı alınmaz, yaptığınız çalışmaların Google tarafından algılanması gerekir. Bu sebeple çalışmalarınızın sonucunu ancak bir ila üç ay içerisinde görebilirsiniz. Yani SEO sabır gerektiren bir çalışmadır.

Arama motorları yanıltılmaktan korunmak için sık sık algoritma değiştirirler. Bu durum SEO yapacak kişilerin sürekli kendilerini geliştirmesini gerektirir.

SEO ile reklam vermeden düşük bütçelerle müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer Google’da reklam vermeyi düşünüyorsanız önce SEO’yu denemelisiniz. Bir anahtar kelime için Google’a reklam verdiğinizde tıklama başına ücret ödersiniz. Halbuki iyi bir SEO çalışması ile Google'da ilk sayfaya geldiğinizde ücretsiz trafik alırsınız. Birçok firma dijital reklama yüksek meblağlar harcar ama doğru SEO ile yapılan bir reklam kampanyası, düşük yatırımla yüksek getiri sağlar.

Aşağıda görülen örnekte, arama motorunda Hertz kelimesi ile arama yapıldığında firmanın reklamı ve normal arama sonucu arka arkaya gelmektedir. Normal aramada zaten SEO ile ilk üçte çıkıyorsanız, reklam harcamalarınızı bu kelimeden başka kelimelere kaydırmak boşa para harcamanızı engeller.

SEO Kazandırır

Bu garantiyi veren firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu garantiyi Google dahi veremez. SEO ile elde edilebilecek başarı, site, anahtar kelimeler ve rakipler incelendikten sonra belirlenebilir.

Bazı anahtar kelimelerde yüksek rekabet varken bazılarında ise rekabet düşüktür. Önemli olan sitenize hangi anahtar kelimelerle daha fazla ziyaretçi çekebileceğinizdir. Doğru anahtar kelimeleri ve makul hedefleri belirlemeden yapılan SEO çalışmalarından verimli sonuçlar elde edilemez.

SEO Fiyatlandırma

Ciddi SEO firmaları koydukları hedefleri fiyatlandırırlar. Biz ise sizinle birlikte belirlediğimiz hedeflere ulaştığımızda ücret alıyoruz. Bu sayede gereksiz aylık ödemelerle para kaybetmenizi önlüyoruz. Faydalandığınız kadar ödeme imkanı hızlıYOL’da!

Adım 1 : Ön görüşme ve sitenin incelenmesi sonrası hedefler ve tahmini gerçekleşme süreleri belirlenir.

Adım 2 : Aylık olarak ilerleme raporları sunulur.

Adım 3 : Hedeflere ulaşıldığında birinci adıma geri dönülür.

SEO sabır ve çaba gerektiren bir süreçtir, lütfen bu süreçte size maksimum faydayı getirecek çözümleri araştırın.MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER