CRM (Customer Relationship Management - Müşteri İlişkileri Yönetimi)

CRM yani müşteri ilişkileri yönetiminin bir tanımını yapmamız gerekirse, en kolay tanım müşterilerinize bağlı olarak tüm satış sürecinizi yönetmenizi sağlayan bir yazılım olabilir.

CRM noktasında en önemli konu, kullanımının kolay olması ve günümüz mobil ve sosyal medya ortamına uygun olmasıdır. Kullanıcılar CRM yazılımını kullanırken çektikleri zorluklardan değil, kullanımın ne kadar kolay olduğundan söz etmelidir.

CRM ile satışlarınızı arttırabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Bunun için CRM’i sadece bir yazılım olarak değil aynı zamanda satış stratejinizde bir değişim aracı olarak görmelisiniz.

CRM kullanımı uzun eğitim gerektiren bir süreç değildir. Doğru danışmanlık ve destek ile CRM yazılımından çok hızlı fayda sağlayabilirsiniz. CRM kullanım planınızı mutlaka adım adım planlamalı ve sürekli faydaya dayalı bir CRM’e geçiş planlaması yapmalısınız.

Ücretsiz CRM mümkün mü? Bu sorunun cevabı bir noktaya kadar evet. hızlıYOL Teknoloji olarak 10 farklı CRM çözümünü inceledik. Bu yazılımlardan deneme sürümü olarak değil, gerçekten işinize yarayacak ana özellikleri ücretsiz kullanma şansınız olan en iyi CRM programı olarak ZOHO CRM’i bulduk. Buna ek olarak, ZOHO CRM’in Türkçe’ye çevrilmiş olması kullanıcılar için diğer önemli bir avantaj.

Aşağıdaki formu doldurarak, ZOHO Türkçe CRM’i kullanmaya başlamanızı öneriyoruz. Ücretsiz ZOHO CRM ile müşterilerinizi kayıt edebilir, fırsatları girebilir, basit raporlar alabilirsiniz. Eğer daha fazlasını isterseniz elbette ücret ödemeniz gerekiyor. ZOHO CRM aylık kullanıcı başı ücret politikası uyguluyor.

Satışları Arttırmak = TÜRKÇE CRM + Mobil CRM + Sosyal CRM + hızlıYOL Teknoloji Desteği
Satışları Arttırmak = ZOHO CRM + hızlıYOL Teknoloji Destek Paketi

CRM kullanımı açısından sizlere aşağıdaki hizmet paketlerini sunuyoruz.
Hızlı CRM İnşaat - Hızlı CRM Üretim - Hızlı CRM Perakende - Hızlı CRM Mimarlık - Hızlı CRM Hizmet

Yukarıda sunduğumuz her paket sektörlere özel olarak oluşturulmuş danışmalık ve eğitim hizmetlerimizden oluşur.

Daha fazlası için aşağıdaki formu doldurun!


DÖRT ADIMDA
ZOHO CRM
Satışları artırmak için en hızlıYOL Teknoloji


1
BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN.

CRM danışmanımız size dönecektir.

Ücretsiz CRM Talep Formu


2
ÜCRETSİZ ZOHO CRM KULLANMAYA BAŞLAYIN.

Zoho CRM 'in ana özellikleri, 10 kişilik ekiplere sınırsız süre ücretsizdir.


CRM


CRM


3
İHTİYAÇLARINIZA GÖRE CRM 'İNİZİ DİLERSENİZ BİZ YAPILANDIRABİLİRİZ.

CRM
4
MÜŞTERİ VE SATIŞLARINIZLA İLGİLİ İSTEDİĞİNİZ RAPORLARI ALABİLİRSİNİZ.

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER